برگزاری جلسه نمایندگان ثبت و کانون در آستانقدس

بنام خدا
پیرو جلسه قبلی جلسه ای در مورخه ۱۳۹۵/۱۲/۰۳در آستانقدس رضوی به دعوت آستان قدس رضوی با حضور جناب آقای رحمتی زاده معاونت محترم املاک آستانقدس رضوی و جناب آقایان پیله ور و وثیق مقدم و مسئولان فناوری و اجرایی آستانقدس و نمایندگان اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی جناب آقای صانعی فر ریاست محترم بازرسی و آقای عربزاده از واحد فناوری و آقایان اورعی و هاشمی و حسین زاده و قلی زاده اعضای هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران خراسان رضوی و جناب آقای مهندس میرشفیعی جهت بررسی نحوه ارسال فرم انتقال عرصه ومستندات و مدارک مربوطه به صورت الکترونیکی و با هدف تکریم ارباب و کاستن از تردد های مکرر تشکیل گردید که به بحث و بررسی در خصوص موضوع جلسه با صحبت های نمایندگان محترم ثبت و کانون و آستانقدس انجام گردید.

موضوعات مورد بررسی در این جلسه پیرامون کمیت و کیفیت دریافت اصل مدارک توسط سردفتر برای تشکیل پرونده صدور فرم انتقال عرصه بررسی احراز هویت انتقال دهنده و وکالتنامه های مورد استناد و همچنین مستندات انتقال اجاره می باشد و با اجرایی شدن این موضوع مستندات و مدارک رو به صورت الکترونیک اسکن و برای اداره اراضی و مستغلات آستان قدس رضوی ارسال نمایندو آستانقدس پس از طی مراحل لازمه در آستانقدس اعتبارنامه بصورت سیستمی به دفترخانه ارسال گردد و دفترخانه پیش نویس سند را تنظیم و به صورت سیستمی جهت تائید نماینده ارسال نماید و در صورت تائید جهت امضا هماهنگ گردد.

و در نهایت جلسه در ساعت ۱۴.۳۰ دقیقه با ذکر صلوات به پایان رسید

 
 

مطالب پیشنهادی :

یک نظر on “برگزاری جلسه نمایندگان ثبت و کانون در آستانقدس”

  • ناشناس نوشته در ۶ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۵

    دوستان عزیز چرا دنبال پیچیده کردن مساله ای به این سادگی هستید. با این رویه تا چند وقت دیگر دفتر اسناد رسمی جز یک کافی نت ادارات نخواهد بود . لطفاً برای سایر همکارانتان هم ارزشی قائل شوید و نظر ایشان را بخواهید.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

لطفا کد امنیتی را بارگذاری مجدد انجام دهید

تمام حقوق این سایت برای © 2019 کانون سردفتران و دفتریاران خراسان. محفوظ است.