اطلاعیه درمانی کانون سردفتران و دفتریاران تهران

همکاران عزیز و ارجمند

با سلام و تحیت

ضمن عرض تشکر از زحمات یکایک شما بزرگواران، حسب وظیفه و استحضار عالیجنابان از اقدامات این واحد، موارد ذیل را به حضور عرض می نماید:

۱-از مورخ ۱۰/۷/۱۳۹۶ نرم افزار جامع درمان رسما افتتاح شده است و هزینه همکاران به صورت یک به یک پس از تکمیل اطلاعات تحت تکفل و حذف  مجدد افراد فاقد شرایط، وارد نرم افزار می گردد و از ۳۰ روز بعد، پنل رویت هزینه ها برای افراد ارسال کننده هزینه قابل مشاهده خواهد شد.

۲-به صورت طبیعی ورود یک به یک خدمات درمانی در نرم افزار کمی تاخیر در رسیدگی پرونده ها را به همراه داشته است که این نیز طبیعی است و سعی خواهد شد این تاخیر به حداقل زمان ممکن برسد.

۳-به صورت همزمان ورود اطلاعات و اسکن اسناد مورد نیاز در ۲۲۰۰۰ پرونده درمانی بایگانی آغاز شده است.

۴-به موازات ورود اطلاعات مورد نیاز در بیش از ۱۵۰۰۰ کاردکس در بخشهای دندان، عینک، سمعک و داروهای خاص در حال ورود به نرم افزار است.

۵-فرآیند رسیدگی به تنخواه استانها به دلایل فوق کمی با تاخیر مواجه شده است که به زودی پرونده های قبلی رسیدگی و نسبت به پرداخت مجدد تنخواه اقدام خواهد شد.

۶-پرونده هایی که مشمول ۳۰% فرانشیز هستند، در واحد نگاه داشته می شوند و در آینده ای حدود ۳ یا ۴ ماه بعد پرداخت می گردند.

۷-به زودی فرانشیز ۳۰% مراکز طرف درمانی غیرطرف قرارداد با رعایت موارد استثناء به ۵۰% افزایش و مدت پرداخت این گونه پرونده ها به ۶ ماه افزایش خواهد یافت.

۸-تا آخرهفته آینده منتظر اقدام فوری استانهای کرمان، مرکزی، خراسان شمالی و خوزستان در تکمیل درمانی خواهیم بود و بعد از اتمام این دوره و عدم اقدام جدی، با اطلاع و تایید هیات مدیره محترم، موضوع را از طریق دفتر بازرسی کانون و ادارات کل ثبت استانها، موضوع را پیگیر خواهیم بود، چرا که اعتراض همکاران در این ۴ استان، فراوان و به حق است.

۹-به زودی برای استانهای فعال در حوزه درمان، از سوی ریاست محترم کانون سردفتران و دفتریاران، ابلاغ نمایندگی واحد درمان در استانها صادر می گردد.

۱۰-از مورخ ۱۰/۷/۹۶ برای افراد مشمول ۵۰% فرانشیز، دفترچه درمانی ۱۰ برگی صادر می شود و چنان چه این افراد، با دفترچه های در دست، با مراجعه به مراکز طرف قرارداد از فرانشیز ۱۵% بهره مند گردند، تا واریز مابه التفاوت به حساب کانون، از صدور دفترچه درمانی و معرفی نامه برای ایشان ممانعت به عمل می آید.

۱۱-تعدادی از استانها از ارسال جواب نامه درخواست شده مبنی بر اعلام تکمیل بودن مراکز درمانی طرف قرارداد و یا معرفی مراکز درمانی درمانی طرف قرارداد، امتناع نموده اند که ضمن گلایه مندی، یقینا در سطح همکاری این واحد با این استانها، تجدید نظر جدی به عمل می اید.

۱۲-به زودی و با تایید هیات مدیره محترم، ازارایه خدمات درمانی به افرادی که به کانون۱۰% بدهکار هستند، معذور خواهیم شد.

۱۳-با کاهش کمی از حجم کار، از استان گلستان، پایلوت صدور کارت درمانی را آغاز خواهیم نمود و به سمت انعقاد قرارداد با مراکز دندانپزشکی خواهیم رفت.

 با احترام فراوان
سلیمی
مسئول واحد درمان کانون سردفتران و دفتریاران تهران

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

لطفا کد امنیتی را بارگذاری مجدد انجام دهید

تمام حقوق این سایت برای © 2018 کانون سردفتران و دفتریاران خراسان. محفوظ است.