حضور خانواده دفاتر اسناد رسمی در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

 امروز ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ خانواده دفاتر اسناد رسمی مانند همیشه هم گام با مردم همیشه در صحنه و بصیر ایران اسلامی در راهپیمایی با شکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت جستند.


 بی شک حضـور حمـاسـی و وحـدت‌ بخش مردم ایـران در راهپیـمایـی بـاشــکوه چــهــلمیـن ســالگـرد پیــروزی انــقلاب اســلامـی در سـراســـر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت داشت. برای دوستان مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.
بار دیگر همۀ دنیـا شـاهد بـودند، مردم ایران با هر بینش سیاسی، هر نوع سلیقه اجتماعی و از هـر دیـن، قـوم و نـژادی همه یکصدا «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد زدند.
 امروز سران دفاتر،دفتریاران و کارکنان دفاتر اسناد رسمی خراسان رضوی هم گام با ملّت انقلابی ایران اسلامی بار دیگر با حضـور حماسـی و آمیختـه با بـصیـرت خود در صـحنۀ آوردگاه راهپیـمایی یـوم‌الله ۲۲ بهمـن‌مـاه، «شـکوه وحـدت و هـمبسـتگـی حضـور ملـی، عـزت و عظـمـت و اقتــدار» خویش را به‌نمایش گذارده و با آرمان‌های بلنـد بنـیان‌ گـذار کبیـر انـقلاب اسـلامـی، امام خـمـینی «ره» و شهدا و مقـام معظـم رهبـری تـجـدیـد بیـعت کردند.
 روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران خراسان رضوی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.