جلسه شورایعالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور تشکیل شد

جلسه شورایعالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور تشکیل شد

جلسه شورایعالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور تشکیل شد

جلسه شورایعالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور صبح امروز با حضور رییس کانون سردفتران و دفتریاران مرکز و ۷ نفر از روسای کانون ها و جوامع سردفتران و دفتریاران استان ها تشکیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران، این جلسه با حضور دشتی اردکانی؛ ‌رییس کانون سردفتران و دفتریاران،عظیمیان، نایب رییس کانون مرکز، محامد؛رییس کانون قم، رضایی؛رییس جامعه سیستان و بلوچستان، ساجدی؛رییس کانون فارس، حیدرزاده؛رییس کانون مازندران، ادیب؛رییس کانون آذربایجان شرقی، اورعی قدیری؛رییس کانون خراسان رضوی و مرادی؛رییس کانون اصفهان تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه دشتی اردکانی،‌رییس کانون سردفتران و دفتریاران تشکیل اولین جلسه شورایعالی سردفتران را موجب خیر و برکت برای جامعه سردفتری کشور دانست و ابراز امیدواری کرد با همدلی و وحدت، شاهد حضور همه کانونها و جوامع در تصمیم گیری ها باشیم.

وی دخیل بودن سردفتران و دفتریاران سراسر کشور در تصمیم گیری های خانواده بزرگ دفاتر اسنادرسمی را دغدغه همه سردفتران و دفتریاران دانست و گفت: علی رغم فراز و نشیب‌ها  امروز شاهد تشکیل این جلسه هستیم تا تنها کانون مرکز تصمیم گیرنده نباشد و از خرد جمعی بهره ببریم.

دشتی اردکانی با بیان اینکه اساسنامه شورایعالی کانون ها و جوامع سردفتری کشور در جلسه امروز مورد طرح و تصویب قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: یکی از اقدامات اعضای این شورا بررسی بیشتر مسائل حوزه دفاتر اسنادرسمی است که از جمله آن می توان به اصلاح قانون دفاتر اسنادرسمی اشاره کرد.

در ادامه این جلسه آقایان حیدرزاده، رییس کانون سردفتران و دفتریاران مازندران و محامد،‌رییس کانون سردفتران و دفتریاران قم به عنوان رییس سنی جلسه انتخاب شدند.

حیدرزاده با بیان اینکه ایده اولیه تشکیل این شورا سال‌ها پیش مطرح بوده و امروز به ثمر رسیده است، گفت: تشکیل این شورا بهره بردن از خرد جمعی است و امیدواریم خروجی آن به نفع دفاتر اسنادرسمی باشد.

 نقل از کانون مرکز

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

لطفا کد امنیتی را بارگذاری مجدد انجام دهید

تمام حقوق این سایت برای © 2019 کانون سردفتران و دفتریاران خراسان. محفوظ است.