آخرین جزئیات لایحه اصلاح قانون مجازات اسلامی/ اصلاحیه نهایی کلیات قانون به مجلس ارسال می‌شود

مدیرکل تدوین لوایح و مقررات قوه قضائیه در گفت‌وگو با میزان تشریح کرد

خبرگزاری میزان- کاظم پور در تشریح آخرین لایحه اصلاح قانون مجازات اسلامی گفت: اداره کل تدوین لوایح و مقررات معاون حقوقی قوه قضائیه آسیب شناسی این قانون را در دست کار خود قرار داده و همزمان کمیسیون امور جزایی نیز پیش نویس اصلاحیه آن را آغاز کرده است.

مدیرکل تدوین لوایح و مقررات قوه قضائیه درگفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان در تشریح آخرین لایحه اصلاح قانون مجازات اسلامی گفت: اداره کل تدوین لوایح و مقررات معاون حقوقی قوه قضائیه آسیب شناسی این قانون را در دست کار خود قرار داده و همزمان کمیسیون امور جزایی نیز پیش نویس اصلاحیه آن را آغاز کرده است.

وی افزود: قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ که بر اساس ۸۵ قانون اساسی به صورتی آزمایشی و برای مدت پنج سال به تصویب کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی رسیده است پس از اجرایی شدن، نواقص و اشکالات آن آشکار شده و دراین خصوص حقوقدانان، قضات و وکلا به نقد و بررسی آن پرداختند.

کاظم پوردر ادامه بیان کرد:براین اساس اداره کل تدوین لوایح و مقررات معاونت حقوقی قوه قضائیه  آسیب شناسی این قانون را در دست کار خود قرار داده و همزمان کمیسیون امور جزایی نیز پیش نویس اصلاحیه آن را آغاز کرده است.

مدیرکل تدوین لوایح و مقررات قوه قضائیه اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک اصلاحیه نهایی قسمت کلیات قانون مجازات برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال شود.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

لطفا کد امنیتی را بارگذاری مجدد انجام دهید

تمام حقوق این سایت برای © 2019 کانون سردفتران و دفتریاران خراسان. محفوظ است.