اطلاعیه برگزاری مجلس ترحیم پدر خانم آقای سید عباس علوی

taslit2باستحضار همکاران محترم میرساند مجلس ترحیم مرحوم حبیب الله شوکتی پدر خانم جناب آقای سید عباس علوی بازرس محترم اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی در مشهد روز پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در مسجد قباد واقع در بلوار خیام برگزار میگردد حضور همکاران محترم باعث شادی روح آن مرحوم وتسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران خراسان رضوی

مطالب پیشنهادی :

۴ نظر on “اطلاعیه برگزاری مجلس ترحیم پدر خانم آقای سید عباس علوی”

 • جامعه سردفتران و دفتریاران شهرستان کاشمر نوشته در ۲۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۱:۳۱

  جناب اقای علوی همکار محترم مصیبت وارده را تسلیت عرض نموده و از ایزد منان برای حضرت عالی و خانواده محترم صبر و بردباری مسئلت داریم.ما را در غم خود شریک بدانید.

 • علی پورسلطانی نوشته در ۲۵ شهریور, ۱۳۹۵, ۲۰:۵۵

  با نهایت تاسف مصیبت وارده را خدمت همکار ارجمند و یار شفیق دفاتر جناب اقای علوی و خانواده محترمشان تسلیت عرض نموده و از ایزد منان برای ان مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبائی مسئلت مینمائیم . سردفتر و کارکنان دفتر اسناد رسمی ۱۰۵ مشهد 

 • سید حمید رضا حسینی دفتریار اول دفتر اسناد رسمی 43 کاشمر نوشته در ۲ مهر, ۱۳۹۵, ۲۳:۳۷

  با عرض تسلیت خدمت جناب اقای علوی بازرس محترم اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی و ارزوی صبر و شکیبای برای این همکار گرانقدر و خانواده محترمشان.

 • عربشاهی سردفتر 2 کاشمر نوشته در ۱۰ مهر, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۲

  با سلام خدمت سرورارجمند جناب آقای علوی مصیبت وارده را به شما تسلیت عرض مینمایم واز درگاه خداوند متعال برای شما وسایر بازماندگان صبر وآرامش خاطر مسئلت مینمایم.انشالله آن مرحوم مشمول رحمت واسعه الهی قرار گیرد.مارا در غم خود شریک بدانید.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

لطفا کد امنیتی را بارگذاری مجدد انجام دهید

تمام حقوق این سایت برای © 2019 کانون سردفتران و دفتریاران خراسان. محفوظ است.