هتل آپارتمان ملل بندرانزلی

هتل آپارتمان ملل بندرانزلی

 

پیرو امضای توافق نامه “شماره ۰۱۰۱” فی ما بین کمیته رفاهی و ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران با هتل آپارتمان ملل بندرانزلی، موارد توافق شده جهت بهره برداری همکاران به شرح ذیل اعلام می شود:

 

سردفتران و دفتریاران محترم اعم از شاغل، بازنشسته، مستمری بگیران، کارکنان دفاتر اسناد رسمی، پرسنل کانون و خانواده های ایشان می‌توانند از توافق مذکور استفاده نمایند؛

 

۱-  مدت توافق از تاریخ ۹۵/۱۰/۱۵ به مدت یکسال می باشد.

۲- هزینه اقامت در هتل با ۴۰ درصد تخفیف درنظرگرفته شده است.

۳- مبلغ توافق نامه در ایام پیک (تعطیلات رسمی،آخرهفته و تابستان) به صورت فولبرد نفری ۱۳۵ هزار تومان و در ایام غیرپیک ۱۱۵ هزارتومان می‌باشد. اقامت با صبحانه در ایام پیک ۱۰۰ هزارتومان و در ایام غیرپیک ۸۰ هزارتومان می باشد.

الف- ناهار و شام به صورت منوی انتخابی ( ۴ نوع غذا) به همراه سالاد  یا ماست و نوشابه یا دوغ پذیرایی می گردد.

۴- در ایام نوروز ۱۰ درصد تخفیف بر نرخ نامه جدید محاسبه می شود. همچنین  مالیات بر ارزش افزوده به صورت حساب افزوده می شود.

۵- میهمانان طرف دوم حداقل ۱۰ روز قبل از ورود به هتل نسبت به رزرو اتاق و هماهنگی با هتل و واریز وجه به شماره حساب ۸۲۰۷۴۹۴۵۶ و شماره شبا ۴۷۰۵۴۰۲۱۱۷۸۲۰۰۰۰۷۴۹۴۵۰۰۶ و شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۷۵۳۹۶۴۷۵ بانک پارسیان به نام “مستا مسعودی” اقدام نمایند.

 6- نشانی هتل: بندرانزلی- خیابان پاسداران-کیلومتر ۴ به شماره تلفن ۰۱۳۴۴۵۰۴۱۰۰الی ۴ و شماره فکس ۰۱۳۴۴۵۰۴۱۰۴

۷- زمان تخلیه اتاق ساعت ۱۲ و ساعت تحویل اتاق ۱۴ می باشد.

۸- سران دفاتر و دفتریاران با ارائه کارت شناسایی، کارکنان محترم دفاتر اسناد رسمی با ارائه معرفی نامه از دفترخانه متبوع خود، بازنشستگان با ارائه کارت شناسائی ومستمری بگیران و پرسنل محترم کانون با معرفی نامه کانون سردفتران و دفتریاران قادر به استفاده از خدمات هتل مذکور خواهند بود 

نقل از سایت کانون

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

لطفا کد امنیتی را بارگذاری مجدد انجام دهید

تمام حقوق این سایت برای © 2018 کانون سردفتران و دفتریاران خراسان. محفوظ است.