تسهیلات ویژه برای استفاده از هتل جم مشهد

تسهیلات ویژه برای استفاده از هتل جم مشهد

تسهیلات ویژه برای استفاده از هتل جم مشهد

با رایزنی‌های انجام شده توسط هیات مدیره کانون، همکاران سردفتر و دفتریار و خانواده تحت تکفل آنها (همسر و فرزندان) می‌توانند از تخفیف ویژه هتل جم مشهد از تاریخ ۱۰/۸/۹۵ به بعد بهره‌مند شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون سردفتران و دفتریاران،‌علی جلیلیان، عضو هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران با اعلام این خبر عنوان کرد: با تلاش هیات مدیره ابتدا قیمت استفاده هر نفر برای هر شب از این هتل همراه صبحانه، ناهار و شام را با تخفیف قابل توجه به ۱۱۰ هزار تومان کاهش داده شد. سپس برای رفاه بیشتر همکاران محترم روز گذشته در هیات مدیره مصوب شد ۳۰ درصد از این قیمت کاهش یافته را نیز کانون بصورت یارانه پرداخت نماید.

او افزود: هر یک از همکاران سردفتر و دفتریار می‌توانند با پرداخت هر نفر ۸۰ هزار تومان برای هر روز از امکانات اقامتگاه و صبحانه و ناهار و شام هتل جم مشهد واقع در خیابان پاسداران مشهد حداکثر به مدت سه شب با کمک هزینه پرداختی توسط کانون بهره‌مند شوند.

جلیلیان عنوان کرد: تلاش برای عقد قرارداد با هتل دیگری در مشهد مقدس و شهرهای توریستی کشور ادامه دارد و به زودی خبرهای آن اعلام خواهد شد.

به گفته او، امکان استفاده افرادی که تحت تکفل همکاران نیستند، نیز با تخفیف (هر نفر ۱۱۰ هزار تومان) اما بدون سوبسید وجود دارد.

به گفته وی برای استفاده از این امکانات ضمن ثبت‌نام در پرتال کانون، فیش واریز شده به حساب شماره ۰۱۰۵۶۶۳۹۵۳۰۰۵ بانک ملی شعبه میرزای شیرازی به نام کانون سردفتران و دفتریاران، تقاضای خود را در درگاه پرتال کانون که به این منظور اختصاص یافته ثبت و به امور مالی کانون ارسال کنند.

همچنین همکاران عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر با آقای ملکی با شماره ۸۸۷۰۵۱۹۰ داخلی ۲۱۱۴ تماس حاصل نموده و راهنمایی‌های لازم جهت اقامت را دریافت نمایند.

جلیلیان ضمن آرزوی قبولی زیارت برای همکاران و خانواده همه آنها عنوان کرد: خواهشمندیم زائرین امام هشتم (ع) ما را از دعای خیر خود فراموش نفرمایند.

گفتنی است درگاه ثبت‌نام و پرداخت در حال طراحی است و همکاران محترم می‌توانند در روزهای آتی با مراجعه به آن درخواست خود را ثبت نمایند.

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

لطفا کد امنیتی را بارگذاری مجدد انجام دهید

تمام حقوق این سایت برای © 2019 کانون سردفتران و دفتریاران خراسان. محفوظ است.